חדשות

מסך פרטי נסיעה

GLMobile – אפליקציית גלגלים למכשירי סלולר

GLMobile הינו מודול הכולל אפליקציית עזר למערכת גלגלים 2010 של תיקו, לתקשורת דו-כיוונית ורב-ממדית, בין חברת ההסעות, הנהג והלקוח. המודול פותח בטכנולוגיה חדשנית וכולל רכיבים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים קישוריות בין מערכת גלגלים ויישומון סלולרי-ייעודי (אפליקציה), המופעל במכשירי טלפון סלולריים חכמים. המודול מתממשק אינטגרטיבית לנתוני מערכת גלגלים, ניזון מהם ומעדכן אותם. נסיעות סידור העבודה של גלגלים מופיעות באפליקציה המאפשרת שליטה בכל שלב בתהליך. כל המידע מעודכן בזמן אמת ומסונכרן עם מערכת גלגלים על מנת לאפשר בקרה למהלך הנסיעה ותעוד של מהלכה. הסדרנים במשרד, הנהגים והלקוחות יכולים לתקשר ביניהם וליצור קשר גם עם הנוסעים בדרכים מגוונות (הודעת טקסט, וואטסאפ, שיחת טלפון וכדו'). הנהג (המשתמש) מקבל נסיעות חדשות, התראות אודות עדכונים בפרטי הנסיעה או ביטולים, וביכולתו להחליט ולהגיב בהתאם. בכל עת יכול הנהג לעדכן את המשרד בסטטוס הנסיעה והאיסוף של הנוסעים, ובכל התפתחות אחרת במהלך הנסיעה (יציאה, הגעה, עיכוב, כביש אגרה, כניסה, איסוף וכו'). בנוסף, יכול הנהג לנווט לכל יעד הקשור לנסיעה (תחנה / נוסע), לשלוח הודעות הקשורות לנסיעה או הודעות שונות / כלליות. הלקוח יכול לאשר ולשלוח את פרטי ביצוע הנסיעה (ויזה) מהמכשיר שלו או ממכשיר הנהג. האפליקציה ידידותית ובטיחותית ואינה דורשת הקלדה בזמן הנסיעה, אלא בחירה בלבד. תכונות עיקריות במודול GLMobile: • שליטה ובקרה בסידור העבודה, תכנון וביצוע הנסיעות • עדכון אוטומטי של הנהג ושל סידור העבודה במשרד • סטטוסים להתפתחות הנסיעה • תעוד להיסטוריית הנסיעה • שליחת / קבלת הודעות שונות • אינדיקציה לקריאת נסיעות/הודעות וקבלתן • תקשורת רב מימדית: משרד – נהג - לקוח • אופציה לשיתוף הלקוח – עדכניות ושקיפות, קשר ישיר עם נהג (מתאים במיוחד להסעות ילדים, חינוך מיוחד, חברות וארגונים) • שימוש בטיחותי – ללא הקלדות • גמישות בהצגת המידע (פרטי נוסע) • טיפול בניתוקי תקשורת • אפשרות לריבוי חברות למשתמש (לקוח גדול, נהג קבלן) • קישוריות מידע רציפה ואוטומטית • לא נדרשת השקעה במכשור או בתשתיות ותקשורת  
פרטים נוספים

תיקו יישמה פתרון אינטרנטי בחברת משלוחים גדולה

תיקו השלימה מימוש והטמעת פתרון אינטרנטי עבור חברת משלוחים גדולה באזור המרכז.
בתהליך היישום שודרגה מערכת ה-Legacy של הלקוח לגירסת UniPaaS ומודול המיועד לגישת משתמשים חיצוניים שוכתב לטכנולוגית RIA.

תהליך זה הביא למערכת "היברידית" באופן שמרביתה בגישת Client-Server עבור משתמשים פנימיים וחלקה בגישת Internet המיועד למשתמשים חיצוניים.

העבודה בוצעה בלו"ז מקוצר תוך שמירה על הלוגיקה העסקית ומבנה הנתונים של המערכת הישנה.
שלב ההטמעה היה קצר ופשוט וכבר למחרת יום המעבר הביעו המשתמשים המרוחקים שביעות רצון מהשימוש במודול ה-RIA.
כל זאת, לצד המשך פעילות שוטפת של המשתמשים הפנימיים אשר כמעט ולא הבחינו במעבר לטכנולוגיה חדישה.


בפרוייקט זה סיפקה תיקו ללקוח פתרון מהיר וזמין, תוך הקפדה על אמינות המערכת ורציפות העבודה והכל תוך שמירה על השקעות העבר ועלויות סבירות.

פרטים נוספים

פרוייקט שדרוג מערכות חברת דנאל

תיקו טכנולוגיות מידע הסבה מערכות מבוססות מג'יק, "מזכיר חברה" ו"מעקב חברות/אנשים קשורים", של חברת דנאל לסביבת UniPaaS.
תוכנת "מזכיר חברה", עוסקת בניהול ודיווח על בעלי מניות /אופציות ובעלי עניין בחברות ציבוריות הנסחרות בבורסה.
תוכנות " מעקב חברות/אנשים קשורים" עוסקת בניהול עץ החברות וחברות הבנות בקונצרנים הגדולים ובבנקים ובין הייתר מדווחת לבנק ישראל על אנשים קשורים, ע"פ דרישות הרגולטור.

המערכות רגישות ומופעלת בארגונים בנקאיים ובחברות גדולות כמו בנק לאומי, בנק הבינלאומי, מגדל, בנק המזרחי, אלקו, טבע, החברה לקרור, שופרסל, דסק"ש, בזק ועוד..
הפרוייקט כלל מעבר לבסיס נתונים MSSQL, שינוי בעיצוב ממשק ה-UI  ופונקציונאליות משופרת אשר מהווים קפיצת מדרגה לדור חדש של מערכות התוכנה הוותיקות.

הפרויקט בוצע באמצעות הטכנולוגיה של תיקו בשילוב צוות הפיתוח של דנאל בתהליך והכשרתם ביתרונות הגירסאות החדשות של מג'יק ובשילוב סטנדרטים לפיתוח ולעיצוב.
הפרוייקט בוצע במקביל וללא הפרעה לפיתוחם ותפקודם של המערכות הקיימות.


דני גז, מנכ"ל דנאל, אמר כי, הפרויקט עבר בהצלחה, ובלו"ז שנקבע, הלקוחות מביעים שביעות רצון מהפלטפורמה החדשה ומהיכולות המגוונות.

דני נוה, מנכ"ל תיקו, אמר כי, שדרוג מערכות לגירסאות העדכניות של מג'יק מקנה להן אופק חיים עתידי, לצד שימור הלוגיקה העסקית והשקעות העבר בפיתוח. המעבר מקדם את צוות הפיתוח לחזית הטכנולוגית של כלי הפיתוח ומסד הנתונים. כל זאת בהשקעה סבירה תוך סיכון מינימאלי.

פרטים נוספים

תיקו נבחרה לספק פתרון מחשובי לחמש האוניברסיטאות המובילות באנגליה

תיקו נבחרה לאחר שהציעה מגוון חלופות לדרישות שהועלו והציגה את יכולותיה בפני חברת הייעוץ אשר ניהלה את הבחינה. לתיקו נסיון מוכח ומומחיות בשוק של למעלה מ-20 שנה. הידע והפתרונות אותם הציגה תיקו הטו את הכף לטובתה. שכן נמסר לנו, כי הבחירה בנו נבעה הן בשל המקוריות והיצירתיות בפתרון ההולם שהצענו והן בשל הטכנולוגיה המתקדמת למימושו בצורה מלאה, תוך קישוריות למערכות אחרות. תיקו מתמחה ב"תפירת" יישומים מותאמים לדרישות הלקוח בכלל ובתחום זה בפרט.


לקריאת הכתבה המלאה ...

פרטים נוספים

עופרי – מערכת ניהול הסעות עובדים באינטרנט

בתחילת 2011 הכריזה תיקו על השקתה של המערכת 
המיועדת לחברות וארגונים המנהלים הסעות עובדים למול ספק/י הסעות
המערכת בטכנולוגיית RIA מתקדמת המאפשרת עבודה באמצעות האינטרנט
תכנון הקוים והנסיעות, רישום הביקושים וניהולם, שיבוץ אוטומטי של הנוסעים לרכבים 
תוך אופטימיזציה לפי נקודות האיסוף והפיזור ועוד ...
המערכת מאפשרת שיתוף נתונים בין הלקוח וספק ההסעות בצורה מיידית ומקוונת.

פרטים נוספים

גלגלים 2010 – גירסא חדשה בטכנולוגיה מתקדמת

בחודש יוני 2010 הכריזה תיקו על השקתה של מערכת "גלגלים 2010" – מערכת ממוחשבת לניהול חברות הסעים.
גלגלים 2010 מתקדמת מבחינה טכנולוגית ומכילה שיפורים ותוספות יחודיים.
נשמח לתאם עמכם פגישה להצגת יכולות המערכת, משמעויות ובחינת האפשרויות לשילובה גם בחברתכם.
לפרטים נוספים…

פרטים נוספים